LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 70zł/osoba

3 doby 60zł/osoba

4 doby 50zł/osoba

7 i więcej dób 40zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 40 zł/ os

sobota, 25 marca 2006 00:00

Mistrzostwa Polski Juniorów - Rewelacyjny występ zawodników LKS-u!

Na Jeziorze Charzykowskim odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów zorganizowane przez Ludowy Klub Sportowy. Na starcie do regat stanęło 30 zawodników, w tym jeden z Niemiec.

Odbyły się cztery  wyścigi przy wietrze o prędkośći do 4m/s. Rewelacyjnie spisują się zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego Charzykowy - Tomasz Klunder i Jakub Stanisławski, którzy zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce. Prowadzi Martin Schneider z Niemiec. Siódmy jest Michał Staszewski CHKŻ, ósmy Piotr Gunther LKS, dwunaste miejsce Miłosz Wojewski CHKŻ, siedemnasty Arkadiusz Połczyński LKS, dwudziesty drugi Łukasz Burglin LKS, dwudziesty ósmy Arkadiusz Pałubicki LKS, trzydziesty Jakub Klajna CHKŻ.

Równolegle z regatami juniorów, odbywa się Memorial Ottona Weilanda dla seniorów i ICE OPTI. Na starcie stanęło 22 zawodników z najlepszymi na świecie Polakami- Jakubem Schneiderem, Grzegorzem Prokopowiczem, i rodziną Burczyńskich.
Dla seniorów odbyły się cztery wyścigi, prowadzi Andreas Bock Niemcy, drugie miejsce Andrzej Dalecki LKS, trzeci Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn czwarty Piotr Burczyński AZS UWM OLsztyn.

Jutro dalsze wyścigi na Jeziorze Charzykowskim w Funce. Ludowy Klub Sportowy Charzykowy serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żeglarstwa lodowego do dopingowania naszych reprezentantów.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.