LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

wtorek, 21 marca 2006 00:00

Puchar Floty Polskiej wyniki po pierwszym dniu wyników

Na jeziorze Charzykowskim odbywają się regaty żeglarskie Puchar Floty Polskiej zorganizowane przez Ludowy Klub Sportowy Charzykowy.

Do regat zgłosiło się 39 bojerów klasy DN i 3 ICE OPTIMISTY. Na starcie stanęli aktualny vice mistrz świata Łukasz Zakrzewski, czwarty zawodnik mistrzostw świata Jakub Schneider i szósty Grzegorz Prokopowicz.

Dla seniorów odbyły się trzy wyścigi- prowadzi "profesor" Piotr Burczyński (AZS UWM Olsztyn), drugi jest Grzegorz Prokopowicz (BAza Mrągowo), trzeci Cezariusz Bigda (MKŻ Mikołajki), czwarty Ryszard Gliszczyński (LKS Charzykowy), piąty Andrzej Dalecki (LKS Charzykowy), siódme miejsce Dariusz Kosecki (LKS Charzykowy).

W kategorii juniorów również odbyły się tylko trzy wyścigi, prowadzi Jakub Stanisławski (LKS Charzykowy), drugi Mateusz Borysewicz (MBSW Giżycko), trzeci Mieszko Morawski (Baza Mrągowo).

Dla juniorów młodszych zostały rozegrane pięć wyścigów, prowadzi Michał Staszewski (CHKŻ Chojnice), drugie miejsce Tomasz Klunder (LKS Charzykowy), trzecie miejsce Jakub Marciniak (Pałac Młodzieży Olsztyn), czwarte miejsce Piotr Gunther (LKS Charzykowy).

W kategorii ICE Optimist prowadzi Kacper Olszewski (Baza Mrągowo). drugi Piotr Staszewski (CHKŻ Chojnice), trzeci Mateusz Maląg (Juvenia Olsztyn).

Jutro będą odbywały się dalsze wyścigi, planowany start na godzinę 9.00 zapraszamy wszystkich sympatyków żeglarstwa do Charzyków, do oglądania spektaklu żeglarstwa na najwyższym światowym poziomie.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.