LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

niedziela, 26 marca 2006 00:00

Tomasz Klunder Mistrzem Polski Juniorów!

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów organizowane przez Ludowy Klub Sportowy Charzykowy. Odbyło się siedem planowanych wyścigów. W regatch zwyciężył Martin Schneider z Niemiec, drugi był Tomasz Klunder LKS, trzeci Mateusz Borysewicz MBSW Giżycko, czwarty Jakub Stanisławski LKS. W związku z tym, że Niemiec nie może zostać Mistrzem Polski tytuł i złoty medal przypadł w udziale Tomaszowi Klundrowi, srebro Mateuszowi Borysewiczowi, a brąz Jakubowi Stanisławskiemu.

Pozostali zawodnicy z naszego regionu: jedenasty Michał Staszewski CHKŻ Chojnice, dwunaste miejsce Piotr Gunther, piętnasty Miłosz Wojewski CHKŻ, dwudzieste miejsce Łukasz Burglin, dwudziesty drugi Arkadiusz Połczyński, dwudziesty ósmy Arkadiusz Pałubicki, trzydziesty Maciej Klajna.

To już trzeci i czwarty medal Mistrzostw Polski dla zawodników LKS-u. Pierwszy w tym roku zdobył Tomasz Klunder podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Charzykowach, kiedy zajął trzecie miejsce, potem Andrzej Dalecki dołaczył swój brąz seniorów, a teraz po raz drugi Tomasz Klunder i Jakub Stanisławski stanęli na podium.
Równolegle z Mistrzostwami Polski Juniorów odbywały się regaty o Memoriał Ottona Weilanda w kategorii seniorów i ICE OPTI.
Zwyciężył Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn, drugie miejsce, Andres Bock Berlin, trzeci Pitr Burczyński, Andrzej Dalecki zajął szóste miejsce.

To już jedenasta impreza w tym sezonie bojerowym zorganizowana przez LKS Charzykowy. W dniach 22-23 kwietnia planujemy pierwsze regaty na łódkach...

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.