LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 16 sierpnia 2010 00:00

Mistrzostwo Polski dla NEVERIN !!!

fot. Jerzy Klawiński / Żagle Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych to najważniejsza impreza regatowa cyklu PPJK. Odbyła się w miniony weekend (od 13 do 15 sierpnia 2010 r.) w Giżycku na jeziorze Niegocin. Załoga LKS Charzykowy (Maciej Lunitz - sternik, Bogusław Lunitz oraz Michał Ilkowski), startująca na jachcie NEVERIN (Saturn 25) zdobyła pierwsze miejsce w najszybszej klasie T-3! Nie było łatwo wygrać z czołówką, niewielkie różnice punktowe pozostawiały niepewność do ostatnich wyścigów. Na regaty stawił się, podobnie jak w roku 2009 konstruktor Saturna - Wojciech Spisak. Wystartował w klasie T-3 na nowej konstrukcji - w założeniach typowo regatowa kabinówka - Saturn GT. Nie zdołał jednak pokonać dwóch najlepszych załóg z rankingu pucharowego (Neverin i Noster) ostatecznie zajmując 3 miejsce. Na tym samym jachcie, podczas Pucharu Iławy (28-29 sierpnia) wystartuje Ryszard Osmański - wielokrotny Mistrz Polski Jachtów Kabinowych.

W piątek i w niedzielę wiatr umożliwił przeprowadzenie jedynie zawodów pływackich ;). Tworzenie tratw z łodzi, integracja na wodzie wypełniły te dwa upalne dni po brzegi. Zawodnicy walczyli tylko w sobotę, podczas 5 wyścigów, przy wietrze o sile do 18 węzłów.

Organizacyjnie na brzegu rewelacji nikt się po Giżycku nie spodziewał. W oprawie Mistrzostwa Polski niewiele różniły się od przeprowadzonych tam 4 tyg. wcześniej BoatShow Cup. Udało się na szczęście na tyle zintegrować, pośpiewać i potańczyć "na własną rękę", że odczucia po zabawie pozostały bardzo pozytywne.

Po szóstej eliminacji PPJK, załoga NEVERIN solidnie umocniła swą pierwszą pozycję w rankingu pucharowym. Ostatnia impreza cyklu, jaką będzie Puchar Iławy, przy nawet przeciętnym wyniku, nie powinna tego zmienić.

Zobacz również:

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.