LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

wtorek, 03 sierpnia 2010 00:00

Wielobój Żeglarski - relacja

W sobotę, 31 lipca na Jez. Charzykowskim odbył się Turystyczny Wielobój Żeglarski o Puchar Przechodni Prezesa LKS Charzykowy. W imprezie uczestniczyło 18 jachtów kabinowych i otwartopokładowych. Przy bardzo słabym południowym wietrze (max. 3 m/s) żeglarze turyści ścigali się w wyścigu długodystansowym na trasie: Port Jachtowy Charzykowy - Przystań Kopernica, gdzie rozgrywane były konkurencje techniczne.

W wyścigu długodystansowym w kat. OPEN, a jednocześnie w kat. KAB+7 zwyciężył s/y "JAGODA" (st. Krzysztof Jagodziński); w pozostałych kategoriach tego wyścigu najlepsze były jachty: kat. KAB6-7 - "LAKATOJ" (st. Andrzej Osowski), kat. KAB-6 - "PRIM" (st. Aleksander Jażdżejewski), kat. OP - "DIABELSKIE NASIENIE" (st. Sebastian Nowak).

Na przystani Kopernica rozegrano jeszcze dwie konkurencje techniczne: wiosłowanie na bączku oraz rzuty do koła ratunkowego. Z powodu awarii broni (co też się zdarza profesjonalistom w Afganistanie) nie udało się dokończyć strzelania z kbks.

Podsumowując wszystkie rozegrane konkurencje Komisja Sędziowska, którą kierował Andrzej Czapiewski, stwierdziła, że Puchar Przechodni Prezesa LKS Charzykowy w Turystycznym Wieloboju Żeglarskim na 2010 r. zdobył s/y "PRIM" (st. Aleksander Jażdżejewski).

Po rozegraniu wszystkich konkurencji odbyło się spotkanie integracyjne żeglarzy turystów, na którym nie zabrakło potraw z grilla, piwa oraz fikuśnych upominków dla uczestników.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.