LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

czwartek, 21 lutego 2008 00:00

Zakończenie MŚ- Lipno 2008

Matt Struble Matt Struble obronił tytuł, Łukasz Zakrzewski zdobył srebrny medal! Dzisiejszy dzień przyniósł sporo zmian w klasyfikacji generalnej- bardzo słaby wiatr rozdawał karty i przyniósł zaskakujące wyniki w ostatnim wyścigu grupy A. Ale po kolei� . Z powodu braku wiatru, pierwszy start do dzisiejszego wyścigu był dopiero około godziny 15-tej.
Pierwsza wystartowała grupa D. Jako druga w kolejności stratowała grupa A i ten wyścig przyniósł najwięcej emocji. Wiatr o sile około 2m/s wprowadził sporo zamieszania w czołówce. Na pierwszym kole na dolnej boi jako pierwszy zameldował się Jurek Taber. W czołówce nie było nikogo z pierwszej trójki. Struble w okolicach 10 miejsca, Sherry poza dwudziestką. Wyścig wygrał Agu Tomongas, który był sklasyfikowany na 36 (!) miejscu przed dzisiejszym wyścigiem, drugi Daan Schutte (17 po
pięciu wyścigach), trzeci Andreas Bock, który rzutem na taśmę zdobył brązowy medal. Łukasz Zakrzewski zakończył ten wyścig na miejscu 10 i bardzo słaby wyścig Rona Sherry (20 miejsce), oraz Thomasa Lindgrena (15 miejsce) dały Łukaszowi srebrny medal. Największym pechowcem regat jest na pewno Ron Sherry, który wygrał 3 z 6 wyścigów i nawet nie znalazł się na podium. Połamany maszt w 2 wyścigu spowodowały, że ukończył regaty dopiero na 5 miejscu. Mat Struble nie wygrał żadnego wyścigu i wygrał regaty! Na 6 miejscu regaty zakończył Tomasz Zakrzewski, 14 był Jarosław Radzki, 15 Paweł Burczyński.

W MŚ jest przyznawanych kilka nagród- nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał Hal Bowman ze Stanów Zjednoczonych (74 lata!, sklasyfikowany na 45 miejscu w grupie C, ukończył wszystkie wyścigi). Nagrodę dla najwyżej sklasyfikowanego juniora dostał Max Minarek z Niemiec (20- latek, regaty ukończył na 24 miejscu w grupie A). Nagrodę "Rookie of the Year"- czyli najwyżej sklasyfikowany debiutant wśród juniorów to Michał Morgaś (18- latek z Mikołajek, doskonale znany naszym juniorom, regaty ukończył na 16 miejscu w grupie B). Najmłodszym zawodnikiem regat był Estończyk Karl Hans- Targu (18- latek, regaty ukończył na 11 miejscu w grupie D). Przyznano również nagrodę dla najwyżej sklasyfikowanego zawodnika po 50-tce, którą otrzymał Adam Baranowski (18- ty zawodnik w grupie A) oraz dla najwyżej sklasyfikowanego zawodnika po 60-tce. Podczas zakończenia regat Niklas Muller Harturg serdecznie podziękował PRC za szybkie i sprawne przeprowadzenie regat- odbyło się 19 wyścigów w stosunkowo trudnych warunkach- bardzo słaby i zmienny wiatr, krzyżował plany komisji regatowej.

Od jutra zaczynają się Mistrzostwa Europy- tytułu mistrza broni Andreas Bock.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.