LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

środa, 20 lutego 2008 00:00

Relacja MŚ- Lipno 2008

Dzisiejszy poranek przywitał nas brakiem wiatru i temperatura powyżej zera. O 8.00 PRC wyjechała na lód i rozpoczęła oczekiwanie na pierwszych zawodników, którzy pojawili się około 9.00. Oczekiwaliśmy do godziny 15.00 na jakiekolwiek oznaki wiatru� niestety, wiatru nie było i dzisiaj nie odbyły się wyścigi. Czas umijaliśmy sobie opowieściami różnych historii, które wywoływały salwy śmiechu wśród oczekujących.
Na jeziorze pojawiły się kałuże wody z topniejącego śniegu, a później lodu. Nasze zainteresowanie wzbudzili Szwedzi, którzy bardzo szybko poruszali się po lodzie na łyżwach- szynach przyczepianych do butów, odpychając się przy pomocy kijków. Starszym przypominało to słynne �gwintówki� mocowane do specjalnych butów z dziurami w podeszwach.
Ogólny aplauz i zaciekawienie wzbudził pewien Niemiec, który miał bojer na silnik. Mianowicie do płozownicy miał zamontowany niewielki silnik spalinowy, napędzający koło z kolcami, które popychało ślizg. W kokpicie miał manetkę przepustnicy i hamulca- wynalazek był wyposażony w hamulce tarczowe!
Naszą radość wzbudzili Holendrzy, którzy przylecieli do nas pięknym Monotypem XV z kiełbaskami dla komisji regatowej. Serdecznie im podziękowaliśmy- powoli byliśmy już głodni.O 15.00 decyzją Stanisława Macura, przerwaliśmy oczekiwania i
pojechaliśmy do portu. Teraz nad Lipnem piękne słońce, które topi coraz cieńszy lód�- sytuacja robi się kłopotliwa. Może być problem z rozegraniem ME.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.