LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

piątek, 15 lutego 2008 00:00

Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów - zakończenie

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów, najlepszym akwenem do przeprowadzenia regat okazał się Zalew Siemianówka. Do regat zgłosiło się 49 zawodników (w tym 30 Polaków) w klasie DN i 49 w klasie ICE OPTI ( 28 Polaków z broniącą tytułu Antonią Marciniak na czele). Łącznie 98 zawodników startujących z każdej kategorii. Klub LKS Charzykowy reprezentowali Piotr Gunther ( Mistrz Polski Juniorów w kl. DN), Tomasz Klunder, Arkadiusz Pałubicki, Łukasz Burglin oraz najmłodszy zawodnik 13 letni Jacek Stanisławski.

Klub CHKŻ reprezentował Miłosz Wojewski. Komisja regatowa przeprowadziła w pierwszym dniu cztery wyścigi. Dobre warunki lodowe, wiatr nie przekraczający 4,5 m/s, sprzyjały zawodnikon startującym w regatach. Drugiego dnia przy wietrze 8 m/s przeprowadzono trzy wyścigi.
Podczas jednego z wyścigów doszło do kolizjii Jacka Stanisławskiego zawodnika LKS Charzykowy ze Szwedem. Zawodnik LKS Charzykowy doznał kontuzji nogii, natychmiast został objęty opieką medyczną. Jego ślizg został zniszczony.
W klasyfikacji generalnej zajął 33 pozycję Siedemnastoletni Piotr Gunther uplansował się na 7 pozycji, bardzo dobry wynik
jak na młodego zawodnika i Mistrza Polski w kl. DN. Tuż za Piotrem 13 miejsce zajął Tomasz Klunder, Arkadiusz Pałubicki 41 pozycja. Łukasz Burglin 32 Miłosz Wojewski(CHKŻ) 11 miejsce. Dzisiaj zawodnicy i komisja regatowa pojechali na Lipno do Czech, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy i Świata Seniorów. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów, życzymy silnego wiatru i bezpiecznej żeglugi.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.