LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

poniedziałek, 10 października 2005 00:00

Regaty o Puchar Bazy Mrągowo

Zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego w dniach 7-9 października startowali w regatch o Puchar Bazy Mrągowo w Mrągowie.

W klasie 420 zdecydowanie zwyciężył Tomasz Klunder z załogantem Piotrem Pestką, 5 miejsce zająl Piotr Budrewicz, Radosław Kołak, 6 miejsce Luiza Sząszor, Monika Sząszor (1-sze miejsce w kategorii dziewcząt), zgłoszonych było 24 załogi.

Regaty o Puchar Bazy Mrągowo były ostatnimi regatami liczonymi do rankingu Pucharu Polski w klasie 420, Tomasz Klunder minimalnie przegrał Puchar Polski i zajął drugie miejsce, dziewczyny Luiza i Monika są czwarte w Pucharze Polski.
W klasie Lequipe 2 miejsce zajęły Natalia Szpera z Martyną Głomską, które tym startem zakończyły swoją przygodę z Lequipem i od przyszłego sezonu będą żeglowały na 420. W klasie Lequipe startowało 8 załóg.
W całych regatch wzięło udział 250 zawodników z całego kraju (stratowały 470-ki, Optimisty, Cadety, Lasery). Odbyło się 9 wyścigów, przy pięknej jesiennej, słonecznej pogodzie; sędzia główny Tomasz Sawukinas z Gdyni.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.