LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

poniedziałek, 24 października 2005 00:00

Zakończenie sezonu letniego 2005

W weekend 22 i 23 października zakończyliśmy hangarowanie sprzętu. Od 5 listopada chcemy rozpocząć zajęcia mające na celu podniesienie sprawności fizycznej, integrację grupy zawodników, oraz wykłady z zakresu przepisów i taktyki regatowej. Spotykać się będziemy w Fitness Klub KaNaMa, Parku Wodnym
w Chojnicach i na sali przy Szkole Podstawowej w Charzykowach, w klubie. Dobrze
i sumiennie przepracowana zima zaowocuje podczas startów letnich.

 Równolegle zawodnicy sekcji bojerowej będą przygotowywali swój sprzęt do startów zimowych. W nadchodzącym sezonie organizujemy Mistrzostwa Polski DN w kategorii junior młodszy i Mistrzostwa Polski w klasie Ice Optimist.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.