LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Osiągnięcia zawodników


1954- Mistrzostwa Polski LZS- Kiekrz

I miejsce- kl. Omega - R. Gierszewski, J. Stanisławski, F. Czapiewski

1955- Mistrzostwa Polski- Giżycko

I miejsce- kl. Omega- S. Tryba, B. Żyski, F. Czapiewski

1956- Mistrzostwa Polski-

I miejsce- kl. L8- J. Stanisławski

1957- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

II miejsce- kl. Omega-J. Januszewski

1958- Mistrzostwa Polski-

I miejsce- kl. Monotyp XV- Ł. Gierszewski,J. Grzonka

1959- Mistrzostwa Polski-

II miejsce kl. L8- R. Gostomczyk

1960- Mistrzostwa Polski- Giżycko

I miejsce- kl. L8- A. Pilacki

1961- Mistrzostwa Polski-

II miejsce- kl. L8- A. Pilacki

1962- Mistrzostwa Polski- Giżycko

II miejsce- kl. Monotyp XV- S. Tryba, S. Stanisławski

1963- Mistrzostwa Polski- Giżycko

I miejsce- kl. L8- A. Pilacki

1964- Mistrzostwa Polski- Giżycko

III miejsce- kl. L8- J. Narloch

1966- Mistrzostwa Polski- Zbąszyń

II miejsce- kl. Słonka J. Narloch, W. Szulc

1967- Mistrzostwa Polski – Kiekrz

II miejsce – kl. Słonka A. Pilacki, J. Bruski

1968- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

III miejsce- kl. DN- J. Belzerowski

1970-Mistrzostwa Polski Giżycko –

I miejsce- kl. DN- J. Januszewski

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Giżycko

III miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

1971- Mistrzostwa Polski- Giżycko-

III miejsce- kl. DN- J. Januszewski

III miejsce- kl. Monotyp XV- A. Pilacki, R. Sobański

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

III miejsce- kl. DN- A. Staszewski

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Giżycko

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Turawa

IV miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, M. Cygan

IV miejsce- kl. Finn- A. Staszewski

1972- Mistrzostwa Polski- Giżycko

II miejsce- kl. DN- J. Januszewski


- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

I miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Młodzików- Giżycko

I miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

II miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, M. Cygan

- Mistrzostwa Świata Juniorów- Travemünde

X miejsce kl. 420 K. Zawalski, M. Koper

- Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej– Kiekrz

I miejsce- kl. Cadet K. Zawalski, A.Dalecki

- XII Grose Herbtwefort- Niemcy

VI miejsce- kl. Cadet K. Zawalski, M. Cygan

1973- Mistrzostwa Europy- Giżycko

XVII miejsce kl. DN Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski- Giżycko

II miejsce- kl. DN- Z. Nawrocki

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

I miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, R. Stanisławski

III miejsce klasa 420- Z. Stanisławski, J. Kaak

- Mistrzostwa Świata- Holandia

IV miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, R. Stanisławski

- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Puck

II miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, R. Stanisławski

II miejsce- kl. 420- Z. Stanisławski, M. Cygan

- Tydzień Talliński- Tallin

I miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, R. Stanisławski
- Tydzień Przyjaźni- Muritz

V miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, R. Stanisławski

1974- - Mistrzostwa Świata- Zegrze

XII miejsce- kl. DN- J. Januszewski

XVI miejsce- kl. DN- A. Staszewski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Władysławowo

V miejsce- kl. 470- Z. Stanisławski, H. Kobierowski

- Tydzień Bałtycki- Tallin

II miejsce- kl. Cadet – K. Zawalski, K. Szczepanek

- Międzynarodowy Puchar Przyjaźni- Giżycko

I miejsce- kl. Cadet- K. Zawalski, K. Szczepanek

I miejsce- kl. 420- S. Lesmann, H. Kobierowski

1975- Mistrzostwa Polski- Giżycko

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

IV miejsce- kl. Cadet- A. Dalecki, S. Januszewski


- Mistrzostwa Polski Juniorów- Władysławowo

I miejsce- kl. 470- Z. Stanisławski, H. Kobierowski

- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Augustów

I miejsce- kl. 470- Z. Stanisławski, H. Kobierowski

1976- Mistrzostwa Świata- Szwecja

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Europy- Szwecja

VI miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Mikołajki

III miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Tydzień Bałtycki- Rerik- Niemcy

III miejsce- kl. Cadet- A. Dalecki, S. Muszyński

- Mistrzostwa Europy- Puck-

VII miejsce- kl. Cadet- A. Dalecki, W. Piejko

1977- Mistrzostwa Świata- USA

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Ameryki Północnej- USA

II miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Europy- Krynica Morska

VII miejsce- kl. DN- J. Januszewski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

II miejsce- kl. 470 A. Dalecki, R. Mruk

1978- Międzynarodowe Mistrzostwa Polski- Giżycko

III miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Świata- Krynica Morska

VII miejsce- kl. DN Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Europy- Krynica Morska

VIII miejsce- kl. DN Z. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Mikołajki

I miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Kobiet– Kiekrz

I miejsce- kl. 420- E. Tryba, S. Czarnowska

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Trzebież

    IV miejsce- kl. 470- A. Daleki, S. Nieciejewski

1979- Mistrzostwa Polski- Puck

I miejsce- kl. DN- Z. Stanisławski

II miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Świata- USA

VII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Ameryki Północnej- USA

V miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Kobiet- Kiekrz

II miejsce- kl. 420- E. Tryba, S. Czarnowska

1980- Mistrzostwa Polski Juniorów- Krynica Morska

III miejsce- kl. DN- J. Wojewski


- Mistrzostwa Świata- Szwecja

X miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Europy- Szwecja

X miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1981- Mistrzostwa Polski- Krynica Morska

II miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Europy- Szwecja

VI miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Puck

II miejsce- kl. OK’ Dinghy J. Wojewski

1982- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Puck

II miejsce- kl. OK’ Dinghy J. Wojewski

1983- Mistrzostwa Europy- Szwecja

                XVI miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Krynica Morska

III miejsce- kl. DN- J. Stanisławski

1984- Zimowa Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży

                IV miejsce- kl. DN- J. Stanisławski

1987- Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży- Żywiec

I miejsce- kl. OK’D- P. Czupa

1988- Mistrzostwa Europy- ZSRR

II miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Świata- ZSRR

IX miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski- Giżycko

III miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

IV miejsce- kl. OK’ Dinghy P. Czupa

IV miejsce- kl. 420, D. Kosecki, J. Ossowski

1989- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

                II miejsce- kl. OK’ Dinghy P. Czupa

1990- Mistrzostwa Świata- Szwecja-

XIV miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1991- Mistrzostwa Europy Juniorów- Estonia

XV miejsce- kl. DN – J. Ossowski

- Mistrzostwa Świata- USA

XX miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1992- Mistrzostwa Europy- Szwecja

II miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Świata- Szwecja

IX miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1993- Mistrzostwa Świata- USA

VIII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Europy Juniorów- Rosja

VI miejsce- kl. DN- M. Słomiński

1995- Mistrzostwa Świata- USA

XXV miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Ameryki Północnej- USA

    XVII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Europy- Szwecja

XV miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1996- Mistrzostwa Europy Juniorów- Litwa

V miejsce- kl. DN- D. Suliński

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Charzykowy

III miejsce- kl. DN- D. Suliński

1997- Mistrzostwa Europy- Szwecja

                XXVII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1998- Mistrzostwa Europy- Finlandia

VIII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Świata - Finlandia

XXIV miejsce- kl. DN- A. Dalecki

1999- Puchar Europy- Mikołajki

    X miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puck

I miejsce- kl. L’Equipe- T. Macugowski, S. Połczyński

- Mistrzostwa Niemiec- Niemcy

I miejsce- kl. L’Equipe- T. Macugowski, S. Połczyński

- Puchar Ministra Oświaty i Wychowania-

I miejsce- kl. DN- P.Macugowski

-    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Kruszyn

II miejsce- kl. DN J. Bocian

-    Mistrzostwa Europy Juniorów- Estonia

VI miejsce- kl. DN M. Szulc

VIII miejsce- kl. DN M. Bocian

2000 -Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puck

I miejsce- kl. L’Equipe- M. Rolbiecka, P. Pestka

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

II miejsce- kl. 420- M. Bocian,M. Pestka

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Kruszyn

I miejsce- kl. DN- J. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Kruszyn

II miejsce- kl. DN- T. Macugowski

2001- Mistrzostwa Polski-

I miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Zegrze

III miejsce kat. kobiet kl.420 M. Rolbiecka, M. Sząszor

2002- Mistrzostwa Polski Juniorów- Szczytno

II miejsce- kl. 420- J. Bocian, A. Budrewicz

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Czaplinek

I miejsce- kl. OK’Dinghy- Ł. Osowski

2003- Mistrzostwa Polski Juniorów- Łeba

I miejsce kat. kobiet- kl. 420- M. Sząszor, A. Budrewicz

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Charzykowy

II miejsce- kl. OK’Dinghy- Łukasz Osowski

2004- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Giżycko

III miejsce- kl. DN- T. Klunder

- Mistrzostwa Polski– Mikołajki

III miejsce- kl. DN- A. Dalecki

- Mistrzostwa Europy- Sopot

II miejsce- kl. L’Equipe- N. Szpera, M. Głomska

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

III miejsce kat. kobiet- kl. 420-M. Sząszor, M. Dalecka

2005- Mistrzostwa Polski Juniorów- Wolsztyn

II miejsce- kl. OK’Dinghy-J. Sznajder

-Mistrzostwa Polski- Charzykowy

I miejsce (kat. kobiet)- kl. 420 L.Sząszor, M. Sząszor

- Mistrzostwa Europy- Portugalia

VI miejsce (kat. kobiet)- kl. L’Equipe N. Szpera, M. Głomska

- Mistrzostwa Europy- Finlandia

XVIII miejsce- kl. DN- A. Dalecki

2006- Mistrzostwa Europy Juniorów- Estonia

XI miejsce - kl. DN-T. Klunder

XII miejsce – kl. DN- J. Stanisławski

- Mistrzostwa Polski- Mielno

III miejsce – kl. DN-A. Dalecki

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Charzykowy

III miejsce kl. DN- T. Klunder

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Charzykowy

I miejsce- kl. DN- T. Klunder

III miejsce- kl. DN J. Stanisławski

- Meczowe Mistrzostwa Polski- Charzykowy

III miejsce (kat. kobiet) - kl. 470- L. Sząszor, M. Sząszor

- Kieler Woche- Niemcy

XII miejsce- kl. 420- T. Klunder, P. Pestka

- Meczowe Mistrzostwa Polski- Człuchów

II miejsce- kl. 420- T. Klunder, P. Pestka

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

I miejsce (kat. kobiet)- kl. 420- L. Sząszor, M. Sząszor

- Mistrzostwa Polski Juniorów- Puck

III miejsce – kl. 420- T. Klunder, P. Pestka

2007- Mistrzostwa Europy Juniorów- Litwa

XII miejsce- kl. DN- T. Klunder

XIV miejsce- kl. DN- P. Günther


- Mistrzostwa Polski Juniorów- Okartowo

I miejsce- kl. DN- P. Günther

II miejsce- kl. DN- T. Klunder

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Okartowo

I miejsce- kl. DN-P. Günther

- Mistrzostwa Polski- Rydzewo

III miejsce- A. Dalecki

- Meczowe Mistrzostwa Polski- Człuchów

II miejsce- kl. 420- L. Sząszor, N. Szpera

III miejsce- kl. 420- T. Klunder, P. Pestka

- Meczowe Mistrzostwa Polski- Człuchów

II miejsce ( kat. kobiet)- kl. 470- M. Dalecka

III miejsce- kl. 470- T. Klunder, P. Pestka

- Mistrzostwa Polski- Puck

I miejsce- kl. 420- T. Klunder, P. Pestka

III miejsce- kl. 420- P. Budrewicz, R. Kołak

II miejsce (kat. kobiet)- kl.420- L. Sząszor, N. Szpera

- Mistrzostwa Polski- Gdynia

I miejsce (kat. kobiet)- kl. 470- Martyna Dalecka

- Akademickie Mistrzostwa Polski- Gdańsk

I miejsce- kl. 420- T. Klunder, T. Kondlewski

2008- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Siemianówka

                I miejsce- kl. DN- P. Günther

    Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów- Siemianówka

VII miejsce- kl. DN- P. Günther

            XIII miejsce- kl. DN T. Klunder

                Mistrzostwa Polski - Giżycko

                III miejsce (kat. kobiet)- kl. 420- L. Sząszor, M. Sząszor

                Mistrzostwa Polski- Puck

                II miejsce- kl 49 er- T. Klunder , T. Kondlewski

2009- Mistrzostwa Polski Juniorów - Okartowo

                III miejsce- kl. DN- P. Günther

                Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów- Szwecja

                IX miejsce- kl. DN- P.Günther

                XIII miejsce- kl. DN- T. Klunder

                Mistrzostwa Europy - Gdańsk

                I miejsce (kat. kobiet)- kl. L’Equipe- S. Sikorska , S. Sikorska

                Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Znamirowice

                I miejsce kl. L’Equipe- S. Sikorska , S. Sikorska

                Mistrzostwa Polski - Gdańsk

                III miejsce- kl. 49 er- T. Klunder. T. Kondlewski

2010- Mistrzostwa Polski Juniorów- Okartowo

                I miejsce- kl. DN- T. Klunder

Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów- Okartowo

                V miejsce- kl. DN- P. Günther

                X miejsce- kl. DN- T. Klunder

                XI miejsce- kl. DN- Ł. Burglin

                Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Sława

                I miejsce- kl. L’Equipe- S. Żmich, D. Białek

                II miejsce- kl. L’Equipe- S. Papka, M. Zielińska

2011- Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

                II miejsce- kl. DN- P. Günther

                Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów- Okartowo

                II miejsce- kl. DN- P. Günther

                XV miejsce- kl. DN- J. Stanisławski

2012- Mistrzostwa Polski Juniorów- Okartowo

                I miejsce- kl. DN- P. Günther

                Mistrzostwa Europy i Świata Juniorów - Okartowo

                I miejsce - kl. DN - P. Günther

                V miejsce - kl. DN - J. Stanisławski

                Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Puck

                III miejsce- kl. L'Equipe- S. Papka, M.Zielińska

                Mistrzostwa Europy- Francja

                II miejsce- kl. L'Equipe- S. Papka, M. Zielińska

2013
                Mistrzostwa Polski Juniorów- Giżycko

                III miejsce- klasa DN- J. Stanisławski

            Mistrzostwa PSKO do lat 9- Iława

            I miejsce Laura Szulc

            III miejsce Aleksandra Mindak

            Mistrzostwa PSKO do lat 11- Złocieniec

            I miejsce Wiktoria Kaczor

Opracował: Wojciech Rolbiecki, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej z tej kategorii: Osiągnięcia 2007 »

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.