LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 30 czerwca 2008 00:00

Regaty jachtów turystycznych o Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej JW 3775 w Chojnicach

W sobotę odbyły się regaty o Puchar Dowódcy JW 3775 w Chojnicach. Regaty zorganizował LKS Charzykowy. Na starcie regat stanęło 12 jednostek z obu klubów i jedna załoga z Człuchowa. Formuła regat to trójbój w skład którego wchodzą- wyścig długodystansowy, strzelanie z broni pneumatycznej, oraz rzut rzutką do celu. Jak zwykle najwięcej emocji wzbudził wyścig długodystansowy. W wyścigu zdecydowanie pierwsze miejsce zdobyła załoga Saturna 25 pod wodzą Bogdana Lunitza (LKS Charzykowy), na drugim miejscu jacht klasy Tango 730 Małgorzaty i Andrzeja Szpera (LKS Charzykowy), na trzecim miejscu na mecie zameldowała się załoga SKIPPI 650 Małe Swory Państwa Kornowskich.

Po przybyciu na brzeg w Małych Sworach, zawodnicy wzięli udział w dwóch pozostałych konkurencjach- strzelaniu z "wiatrówek" i rzucie rzutką do celu. W tych konkurencjach brało udział po dwóch przedstawicieli z załogi. Najlepszy wynik w strzelaniu miała Załoga Saturna 25, drugie miejsce załoga C55 (Janusz Januszewski, Ireneusz Klunder, Marek Sikorski), a trzecie Małe Swory.
W rzucie rzutką do celu- zwycięstwo dla załogi Sasanki 620 (Sławomir Januszewski, Paweł Jasiński, Jarosław Ossowski), drugie miejsce załoga Marlina (Ewa i Marian Jerzyk), a trzecie Małe Swory.

Po podliczeniu wyników trójboju pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej przypadło załodze Saturna 25 (Bogdan, Maciej, Daria Lunitz, Maciej Szark), drugie SKIPPI 650 "Małe Swory" (Renata, Grzegorz Kornowscy, Przemysław Jerzyk), a trzecie Sasanka 620 "Promyk" (Sławomir Januszewski, Paweł Jasiński, Jarosław Ossowski).

Dziękujemy Panom: Pawłowi Jasińskiemu, Jarosławowi Ososwskiemu oraz Panu ppłk. Zbigniewowi Perzynie dzięki ich pomocy i zaangażowania impreza ta po rocznej przerwie odbyła się i znowu mogliśmy emocjonować się zmaganiami żeglarzy.
 
Zobacz zdjęcia!

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.