LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

wtorek, 06 maja 2008 00:00

Inauguracja Pucharu Polski Katamaranów - Puchar Charzyków 2008

Ludowy Klub Sportowy Charzykowy w ostatni weekend gościł zawodników którzy po raz drugi rywalizowali w regatach o Puchar Charzyków w Katamaranach.

Na starcie regat stanęło 19 jednostek z całej Polski. Najliczniej reprezentowana była klasa ACAT ( pięć katamaranów). Regaty były rozgrywane w trzech kategoriach: w kategorii OPEN z uwzględnieniem przelicznika wyrównującego TEXEL, w klasie Tornado, oraz ACAT.

Żeglarzom towarzyszyła piękną, słoneczna i wietrzna pogoda w sobotę, w niedzielę wiatr zdecydowanie osłabł. W pierwszym dniu regat rozegrano 5 wyścigów ( 4 wyścigi na trasie i jeden długodystansowy), w niedzielę odbyły się dwa wyścigi. W sobotę wyścigi były niezwykle widowiskowe, zawodnicy żeglowali bardzo szybko, katamarany przez większość czasu pływały na jednym kadłubie.

Klasą dla siebie była załoga Piotr Kowalewski, Maciej Kłosowicz którzy żeglowali na katamaranie klasy Tornado (aktualni mistrzowie Polski w tej klasie), i zdecydowanie wygrali wszystkie wyścigi. Drugie miejsce w kategorii OPEN zajęli pomysłodawcy i organizatorzy regat Seweryn Krajewski i Maciej Lunitz z LKS Charzykowy. Na trzecim miejscu załoga CHKŻ Chojnice Zbigniew Piekarski, Artur Jączkowski.

W kategorii Tornado pierwsze miejsce Piotr Kowalewski, Maciej Kłosowicz, drugie Zbigniew Piekarski, Artur Jączkowski, trzecie Piotr Baryżewski, Michał Kraskowski.

W kategorii ACAT pierwsze miejsce Marek Żebrowski, drugie Maciej Kowalewski, trzecie Daniel Cieślik.
Regaty o Puchar Charzyków są pierwszymi regatami z cyklu regat Pucharu Polski Katamaranów, kolejne imprezy będą odbywały się w Sopocie.

Za rok na początku sezonu znowu spotkamy się w Charzykowach na pierwszej imprezie z cyklu PPK.

Regaty zostały zorganizowane pod honorowym patronatem Burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera, sponsorem nagród i upominków był Piotr Kowalewski - RolMaster i firma Atrem.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.