LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

wtorek, 18 marca 2008 00:00

Sejmik Sprawozdawczo- Wyborczy POZŻ

W dniu 16 marca odbył się Sejmik Sprawozdawczo- Wyborczy Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Sejmik swoją obecnością zaszczycił Prezes PZŻ Wiesław Kaczmarek. Wieloletni prezes POZŻ Tomasz Gajek przedstawił sprawozdanie z działalności Okręgu za ostatnie cztery lata. Nasz okręg od 9 lat jest najlepszym okręgiem w żeglarstwie w klasyfikacji uczestników OOM. Zawodnicy z klubów POZŻ zdobyli już nominacje olimpijskie do Pekinu (deskarze, zawodnicy klasy 49 er).

Najwięcej emocji wzbudziła sprawa ustalenia tytułu własności do gruntów klubów gdyńskich. Większość z nich ma swoje siedziby na terenach miasta Gdynia, które są w wieczystej dzierżawie PZŻ-etu. Urząd miejski ma swoje plany co do tych terenów, co budzi zrozumiałe emocje i strach przed przyszłością klubów żeglarskich. Prezes Kaczmarek zapewniał wszystkich żeglarzy, że PZŻ dokłada wszelkich starań, żeby kluby mogły funkcjonować w ramach swoich siedzib bez obawy o przyszłość.
Kolejnym punktem, Sejmiku były wybory do Zarządu, w wyniku głosowania Prezesem POZŻ został Stanisław Kalinowski z CHKŻ (dotychczas członek Zarządu). Do Zarządu weszli również- Marcin Briegman z Vi-King Człuchów i Wojciech Rolbiecki z LKS Charzykowy, którzy będa zajmowali się turystyką i żeglarstwem lodowym.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.