LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 25 lutego 2008 00:00

Zakończenie Mistrzostw Europy- dublet Matta Struble

W nocy z piątku na sobotę było bardzo ciepło, padał deszcz i lód w niektórych miejscach zniknął... . Pojawiły się otwarte "oczka", które zagrażały bezpieczeństwu zawodników. Szef PRC z Komandorem IDNIYRA podjął decyzję o zakończeniu zawodów. Wyniki po sześciu wyścigach zostały ostatecznymi wynikami Mistrzostw Europy.
Dublet zdobył Matt Struble, który tym razem zdecydowanie wygrał i okazał się najlepszym zawodnikiem MŚ i ME w roku 2008.
Na drugim miejscu Ron Sherry- bardzo utytułowany zawodnik ze Stanów Zjednoczonych, który wygrał dwa wyścigi, ale to nie wystarczyło, żeby wygrać cała imprezę. Na trzecim miejscu Michał Burczyński ( w zeszłym roku vice- mistrz). Obrońca tytułu Andreas Bock dopiero na szóstym miejscu.
Zakończenie regat prowadził Stanisław Macur, który podziękował i nagrodził upominkiem każdego członka PRC. Wszyscy członkowie Profesjonalnej Komisji Regatowej zostali nagrodzeni oklaskami przez uczestników regat. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne oceny za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie regat.
Niestey Polacy musieli pożegnąć się ze Złotą Płozą (Golden Runner). Jest to nagroda dla najlepszego teamu regat, którym w tym roku okazała się drużyna z USA. Regulamin nagrody mówi o tym, że nagrodę otrzymuje reprezentacja kraju, którego czterech najlepszych zawodników zdobędzie najmniejszą liczbę punktów- przegraliśmy 2 punktami (!) z reprezentacją USA i za Ocean powędruje Golden Runner.
W przyszłym roku Mistrzostwa Świata odbędą się za Wielką Wodą (MŚ na zmianę odbywają się na kontynencie Północno-amerykańskim i w Europie), natomiast Mistrzostwa Europy organizuje Flota Rosyjska i planowanym miejscem rozegrania regat jest Sankt Petersburg.
Pełne wyniki regat- kliknij

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.