LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 70zł/osoba

3 doby 60zł/osoba

4 doby 50zł/osoba

7 i więcej dób 40zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 40 zł/ os

poniedziałek, 05 marca 2007 00:00

Brązowy Andrzej Dalecki!

W odbywających się w Rydzewie na jeziorze Niegocin Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w klasie DN, reprezentant LKS Charzykowy Andrzej Dalecki obronił brązowy medal wywalczony rok temu w Mielnie.
Dalecki stracił pewny srebrny medal zajmując ósme miejsce (najgorsze miejsce w serii wyścigów) w ostatnim siódmym wyścigu regat- przegrał srebro z Michałem Burczyńskim (AZS UWM Olsztyn), który wygrał ostani wyścig i dzięki temu zajął drugie miejsce. W regatach zwyciężył Paweł Burczyński (AZS UWM Olsztyn). Ósme miejsce zajął Dariusz Kosecki (LKS Charzykowy), najlepszym juniorem w stawce seniorów okazał się Tomasz Klunder (LKS Charzykowy), który w klasyfikacji końcowej zajął 17 miejsce ( w zeszłym roku Tomasz Klunder również był najlepszym juniorem w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski- wówczas był 18- sty). Janusz Januszewski zajął 26 miejsce, a Tadeusz Gunther 29.
Regaty odbywały się przy słabym wietrze- maksymalnie do 4 m/s, odbyło się siedem planowanych wyścigów. W regatach wzięli udział zawodnicy z Niemiec- sklasyfikowano 42 zawodników.
Mistrzostwa Polski w klasie DN obchodziły swój jubileusz- były rozgrywane 40 raz. Podczas regat odbył się uroczysty Sejmik Stowarzyszenia Flota Polska DN- z udziałem zaproszonych gości- wieloletnich działaczy żeglarstwa lodowego. Z Ludowego Klubu Sportowego zaproszenie otrzymał nasz działacz, instruktor, trener (trener Kadry Narodowej klasy DN)- Stanisław Tryba.
Od 11 marca będą się odbywały Mistrzostwa Europy w klasie DN, organizatorem regat jest Flota Szwedzka. Miejsce regat nie jest jeszcze znane- najprawdopodobniej będzie to Szwecja lub Estonia. Z LKS Charzykowy do regat zgłosił się brązowy medalista Międzynarowych Mistrzostw Polski A. Dalecki.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.