LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2019

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 100 zł

 3 - 4 os. 160 zł

Także jest możliwość wykupienia wyżywienia w cenie 40 zł za dobę (obejmuje śniadanieobiad oraz kolację)

poniedziałek, 20 maja 2019 06:59

Wyniki regat o Puchar Starosty Chojnickiego

 

REGATY o PUCHAR STAROSTY CHOJNICKIEGO

Charzykowy 18-19 maja 2019















klasa: OPTIMIST gr. A
Lokata końcowa NR licencji Nr żagla Załoga Klub Rocznik Wyścig Nr
I II III IV V VI VII SUMA
1 9598 2723 SZCZEPAŃSKI Jakub LKS Charzykowy 2006 1 1 1 2*


3
2 10961 1489 KOLIŃSKI Pawel LKS Charzykowy 2005 4* 2 4 1


7
3 10960 1779 WIELIŃSKI Marceli LKS Charzykowy 2005 2 3* 2 3


7
UWAGA: 4 pkt - OCS
klasa: OPTIMIST gr. B
Lokata końcowa NR licencji Nr żagla Załoga Klub Rocznik Wyścig Nr
I II III IV V VI VII SUMA
1 10704 1175 DAMPC Alicja ChKŻ Chojnice 2008 4* 2 1 1


4
2 10660 1758 SZCZUKOWSKI January ChKŻ Chojnice 2008 1 28* 2 2


5
3 10698 1802 TRELLA Piotr MKŻ "Arka" Gdynia 2008 2 1 28* 5


8
4 11459 2212 GRACZYK Mateusz OPTY Ustka 2008 3 4 28* 3


10
5 10262 1585 GRABOWSKI Mateusz LKS Charzykowy 2008 5 7* 3 4


12
6 11805 1930 DUDKIEWICZ Radosław LKS Charzykowy 2009 10 5 5 12*


20
7 9828 2079 ODEJEWSKI Maurycy ChKŻ Chojnice 2009 8 3 11 13*


22
8 10693 17 ŁYSIK Szymon MKŻ "Arka" Gdynia 2008 14 28* 4 6


24
9 11110 516 NOSOL Stanisław ChKŻ Chojnice 2010 11* 9 7 8


24
10 11063 1200 SOŁTYSIAK Piotr ChKŻ Chojnice 2010 12* 8 10 9


27
11 10705 1066 KOSECKI Franciszek ChKŻ Chojnice 2008 17 6 12 18*


35
12 10697 1702 RÓZGA Igor MKŻ "Arka" Gdynia 2009 15 28* 6 14


35
13 10694 15 ŁUCYK Krzysztof MKŻ "Arka" Gdynia 2007 28* 10 8 17


35
14 10701 130 KWIATKOWSKA Laura MKŻ "Arka" Gdynia 2009 13 18* 9 15


37
15 11866 1178 WIŚNIOWSKI Jan OPTY Ustka 2008 9 15 14 16*


38
16 10721 1069 WIATROWSKI Tadeusz ChKŻ Chojnice 2009 16* 14 13 11


38
17 11486 12 PACZOS Aleksander MKŻ "Arka" Gdynia 2008 6 28* 28 10


44
18 11704 2090 RESZKA Juliusz MKŻ "Arka" Gdynia 2009 18* 13 15 17


45
19 11429 723 KOWALCZYK Borys LKS Charzykowy 2008 21* 11 18 19


48
20 10883 1310 KUBIAK Jan ChKŻ Chojnice 2008 19 16 16 22*


51
21 107211 2442 KNITTER Antoni ChKŻ Chojnice 2009 20 12 28* 21


53
22 11673 244 KOBUS Nina LKS Charzykowy 2009 23* 17 17 20


54
23
704 ŁUCYK Adam MKŻ "Arka" Gdynia 2009 22 19 19 23*


60
24 10384 158 PAWŁOWSKI Igor ChKŻ Chojnice 2009 7 28* 28 28


63
25 11112 13 MATYSIAK Borys ChKŻ Chojnice 2008 28* 28 28 28


84
10949 1550 SZYCA Maja LKS Charzykowy 2009 28* 28 28 28


84
9764 2113 PAWŁOWSkI Wiktor ChKŻ Chojnice 2007 28* 28 28 28


84
UWAGA: 28 pkt- OCS i DNS


Sekretarz Regat




Sędzia Główny


Andrzej Czapiewski II/486




Wojciech Rolbiecki I/474

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.