LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 70zł/osoba

3 doby 60zł/osoba

4 doby 50zł/osoba

7 i więcej dób 40zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 40 zł/ os

Osiągnięcia 2007

Lista szczegółowych wyników zdobytych przez zawodników LKS Charzykowy w sezonie 2007.

Mistrzostwa Europy Juniorów w klasie DN- 8-11. 02. 2007- Siauliai, Litwa

  • 12 miejsce Tomasz Klunder
  • 14 miejsce Piotr Gunther
  • 26 miejsce Łukasz Burglin
  • 41 miejsce Arkadiusz Pałubicki
  • 44 miejsce Jacek Stanisławski

Puchar Floty Polskiej DN- 17-18. 02. 2007- Okartowo

  • 1 miejsce Tomasz Klunder kat. juniorów
  • 6 miejsce Łukasz Burglin kat. juniorów
  • 2 miejsce Piotr Gunther kat. juniorów młodszych
  • 11 miejsce Arkadiusz Pałubicki kat. juniorów młodzych
  • 12 miejsce Jacek Stanisławski kat. juniorów młodszych

Mistrzostwa Polski Juniorów- 18-19. 02. 2007 Okartowo

  • 1 miejsce Piotr Gunther
  • 2 miejsce Tomasz Klunder
  • 10 miejsce Łukasz Burglin
  • 20 miejsce Jacek Stanisławski
  • 21 miejsce Arkadiusz Pałubicki

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- 24-25. 02. 2007 Okartowo

  • 1 miejsce Piotr Gunther
  • 11 miejsce Arkadiusz Pałubicki
  • 13 miejsce Łukasz Burglin

Memoriał Stanisława Turkettiego- 24-25. 02. 2007 Okartowo

  • 2 miejsce Tomasz Klunder kat. juniorów
  • 5 miejsce Łukasz Burglin kat. juniorów

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DN- 03-04. 02. 2007 Rydzewo

  • · 3 miejsce Andrzej Dalecki
  • 17 miejsce Tomasz Klunder (najlepszy junior)

Mistrzostwa Hiszpanii w klasie 420- 01-06. 04. 2007 Palamos, Hiszpania

  • 33 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka

Memoriał Ottona Weilanda- 28-30. 04. 2007- Charzykowy

  • 1 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 4 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 9 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 16 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 9 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 12 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq

Puchar Boatshow- 04-05. 05. 2007- Pęczniew

  • 1 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 5 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 7 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 10 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 4 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 5 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq

Regaty o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska- 18-20. 05. 2007 Gdańsk

  • 2 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 7 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 13 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 10 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 11 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego- 01-03. 06. 2007 Puck

  • 1 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 3 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 11 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 22 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 11 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 13 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq

Puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego- 15-17. 06. 2007 Człuchów

  • 2 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 3 miejsce Piotr Budrewicz, Piotr Pestka kl. 420
  • Kieler Woche- 21-24. 06. 2007 Kilonia, Niemcy
  • 45 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420

Puchar Prezydenta Miasta Gdyni- 21-24. 06. 2007 Gdynia

  • 6 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 7 miejsce Martyna Dalecka, kl. 470

Mistrzostwa POZŻ w klasie 420 i L'Equipe- 29.06-01. 07. 2007 Charzykowy

  • 1 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 4 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 4 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 2 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Equipe
  • 4 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Equipe

Meczowe Mistrzostwa Polski w klasie 420- 20-22. 07. 2007 Człuchów

  • 2 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera
  • 3 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka
  • 5 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak

Puchar Burmistrza Człuchowa- 21-22. 07. 2007 Człuchów

  • 1 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak

Mistrzostwa Niemiec w klasie 420- 30. 07-03. 08. 2007 Flensburg Niemcy

  • 15 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka
  • 34 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak

Puchar CMT- 04-05. 08. 2007 Charzykowy

  • 2 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 5 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 4 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Equipe
  • 5 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Equipe

Mistrzostwa Europy 08-16. 08. 2007 Medemblik Holandia

  • 33 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 45 miejsce (srebrna grupa) Piotr Budrewicz, Radosław Kołak
  • kl. 420
  • 34 miejsce (srebrna grupa) Martyna Dalecka kl. 470

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- 16-19. 08. 2007 Szczecin

  • 12 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 14 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq

Meczowe Mistrzostwa Polski w klasie 470- 24-26. 08. 2007 Człuchów

  • 3 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka
  • 2 miejsce (kat. kobiet) Martyna Dalecka

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski- 24-26. 08. 2007 Charzykowy

  • 2 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 8 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 4 miejsce Marta Guentzel, Anna Malinowska kl. L'Eq
  • 6 miejsce Szymon Lewiński, Jacek Stanisławski kl. L'Eq
  • 7 miejsce Katarzyna Guentzel, Jakub Stanisławski kl. L'Eq
  • 12 miejsce Arkadiusz Pałubicki kl. ISA 407

Mistrzostwa Polski NSKO do lat 13- 24-26. 08. 2007 Charzykowy

  • 98 miejsce Damian Kosmalski kl. OPTIMIST

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski- 30.08- 02.09 2007 Charzykowy

  • 3 miejsce Martyna Dalecka kl. 470

Mistrzostwa Polski w klasach nieolimpijskch- 30.08- 02.09. 2007 Puck

  • 1 miejsce Tomasz Klunder, Piotr Pestka kl. 420
  • 3 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 2 miejsce (kat. kobiet) Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 13 miejsce Marcin Pestka, Artur Pałubicki kl. 420
  • 12 miejsce Arkaduiusz Pałubicki kl. ISA 407

Mistrzostwa Polski w klasach olimpijskich- 20- 23. 09. 2007 Gdynia

  • 1 miejsce Martyna Dalecka kl. 470

Memoriał H. Falkowskiego- 22- 23. 09. 2007 Szczecinek

  • 1 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 2 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 4 miejsce Tomasz Klunder, Tomasz Kondlewski kl. 420

Akademickie Mistrzostwa Polski- 28- 30. 09. 2007 Gdańsk

1 miejsce Tomasz Klunder, Tomasz Kondlewski kl. 420

Puchar Bazy Mrągowo- 05- 07. 10. 2007 Mrągowo

  • 1 miejsce Piotr Budrewicz, Radosław Kołak kl. 420
  • 3 miejsce Luiza Sząszor, Natalia Szpera kl. 420
  • 1 miejsce Martyna Dalecka kl. 470

Mistrzostwa Niemiec w klasie 420- 03- 07. 10. 2007 Plau am See

  • 34 miejsce Tomasz Klunder, Tomasz Kondlewski

Sezon bojerowy 2007/2006 jest jednym z najbardziej udanym sezonem bojerowym w historii klubu- start pięciu (!) zawodników w Mistrzostwach Europy Juniorów w klasie DN na Litwie, dwa złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski, pierwsze miejsce w rankingu Pucharu Polski w klasie DN w kategorii juniorów młodszych i juniorów, drugie miejsce w rankingu drużynowym.

Bardzo dużym sukcesem naszych zawodników zakończyły się Mistrzostwa Polski w klasach nieolimpijskich, na których to regatach nasi zawodnicy zdobyli 5 medali (dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy).

Sezon letni 2007 obfitował bardzo dużą ilością startów naszych zawodników, w tym startów w imprezach najwyższej rangi- Kieler Woche, Mistrzostwa Europy Juniorów, Mistrzostwa Niemiec Juniorów, Mistrzostwa Hiszpanii, Mistrzostwa Niemiec.

Zawodnicy naszego klubu zdecydowanie zdominowali ranking klasy 420 w klasyfikacji wygrali Tomasz Klunder z Piotrem Pestką, Piotr Budrewicz z Radosławem Kołakiem zajęli trzecie miejsce, w kategorii kobiet na drugim miejscu sklasyfikowano naszą załogę Luiza Sząszor, Natalia Szpera.

Przedstawione wyżej wyniki to tylko wycinek z wszystkich regat, w których wzięli udział zawodnicy LKS Charzykowy w sezonie 2007.

W zestawieniu uwzględniono jedynie imprezy ogólnopolskie, liczone do rankingu Pucharu Polski i będące eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (dla klasy L'Equipe), oraz do Mistrzostw Europy dla klasy 420.

W sezonie letnim nasi zawodnicy i zawodniczki zdobyli 19 medali Mistrzostw Polski (8 złote, 6 srebrnych i 5 brązowych).

Zawodnicy LKS Charzykowy w kończącym się sezonie wzięli udział w ponad czterdziestu imprezach (!) od rangi lokalnej i okręgowej aż do Mistrzostw Europy.


Więcej z tej kategorii: « Osiągnięcia zawodników

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.