LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 28 maja 2012 18:51

Puchar Starosty Chojnickiego

Thumbnail imageW dniach 26-27 maja na Jeziorze Charzykowskim odbyły się regaty w klasie optimist o Puchar Starosty Chojnickiego. Na starcie stanęło 17 zawodników w gr A, w tym 15 z CHKŻ Chojnice i 2 z LKS Charzykowy. W grupie B rywalizowało 24 zawodników z 5 klubów.

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbyło się 5 wyścigów przy bardzo zmiennym wietrze. W grupie A pierwsze miejsce zajął Marcin Urbański CHKŻ Chojnice, drugi był  Sebastian Mazurek CHKŻ Chojnice, trzecie miejsce zajęła Karolina Knapik CHKŻ Chojnice. Z naszych zawodników 8 miejsce zajął Seweryn Łangowski , 10 był Rafał Karwowski.

Grupę B wygrał zawodnik YKP Stal Gdynia Jakub Sztorch , druga była Wiktoria Kaczor z LKS Charzykowy , a trzecie miejsce zajęła Barbara Mindak z  LKS Charzykowy . W kategorii dziewcząt w grupie A pierwsze miejsce zajęła Karolina Knapik CHKŻ Chojnice ,a w grupie B Wiktoria Kaczor z LKS Charzykowy. Wyróżniono również najmłodszą zawodniczkę regat Laurę Szulc z LKS Charzykowy.

Regaty były dofinansowane przez Powiat Chojnicki.

W tym samym czasie w Węgorzewie na jeziorze Swięcajty odbyły sie regaty o Złoty Puchar Mazur.  W regatych tych startowało 2 naszych zawodników, którzy wyjechali na te regaty wspólnie z zwodnikami CHKŻ Chojnice. W grupie B w stawce 120 zawodników 21 miejsce zajął Oskar Sawicki, a 36 był Mikołaj Zblewski. Bardzo dobrze pożeglował Patryk Kosmalski z CHKŻ Chojnice, który był 4. Drugi z zawodników tego klubu Piotr Kowalski był 104.

Jednoczesnie dziękujemy CHojnickiemu Klubowi Żeglarskiemu za zabranie na te regaty naszych 2 zawodników. Dziękujemy również Panom Remigiuszowi Kosmalskiemu i Mariuszowi Sołtysiakowi za opiekę nad naszymi zawodnikami w czasie regat.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.