LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

czwartek, 24 czerwca 2010 00:00

Relacja z regat o Puchar CMT

W dniach 19 – 20 czerwca odbyły się na Jeziorze Charzykowskim organizowane przez nasz klub regaty o Puchar CMT . W klasie optimist na starcie stanęło 18 zawodników z trzech klubów: Wiking Człuchów, ChKŻ Chojnice, LKS Charzykowy. Z naszego klubu do walki stanęło 3 zawodników: Rafał, Szymon i Mikołaj. Zabrakło jedynie Huberta.

Rozegranych zostało 8 wyścigów. W pierwszym dniu przy wietrze do 6m/s odbyło się 5 wyścigów. Po pierwszym dniu prowadził Jan Adriańczyk z CHŻ Chojnice przed Rafałem Karwowskim z LKS-u. Obaj rywalizowali zawzięcie i byli na remisie. Szymon po pierwszym dniu był 5 , a Mikołaj 10. Mikołaj w pierwszym wyścigu zaliczył wywrotkę i miał od razu trening stawiania jachtu.
W drugim dniu wiatr był słabszy , zmienny i okrętkowy. Nie wszyscy potrafili sobie poradzić przy tym wietrze. Najlepiej w tym dniu żeglował Jan Adriańczyk, który ostatecznie wygrał regaty, Rafał Karwowski był drugi, trzecie miejsce zajął Mikołaj Bartkowski z ChKŻ Pozostałe miejsca naszych zawodników : Szymon Sikora 5 miejsce i Mikołaj Zblewski 10 miejsce. Była prowadzona dodatkowa klasyfikacja dla zawodników do lat 11. W tej klasyfikacji wygrał Mikołaj Bartkowski z CHKŻ przed Szymonem Sikorą z LKS oraz Jakubem Domagałą z CHKŻ. Mikołaj Zblewski w tej klasyfikacji był 5

 

Sławomir Januszewski


Fotogaleria:

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.