LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

piątek, 04 lipca 2014 05:43

Srebrny medal Agnieszki Pawłowskiej

Agnieszka PawłowskaW dniach 28 – 29 czerwca 2014 r. odbyły się w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie optimist. LKS Charzykowy reprezentowały 3 dziewczyny. Aleksandra Mindak, Barbara Mindak, Agnieszka Pawłowska. Pierwszy dzień regat przywitał nas bardzo słabym i zmiennym wiatrem oraz deszczem. odbył się tylko jeden wyścig w bardzo loteryjnych warunkach. W loterii nie mieliśmy szczęścia.

Drugi wyścig, który prowadziła Agnieszka został przerwany , gdyż wiatr definitywnie zrobił sobie wolną sobotę. Niedziele tez nie zapowiadała się obiecująco. Od rana padało, a wiatru było jak na lekarstwo. Od godziny 10 jednak wiatr się pojawił, niezbyt silny ale bardziej stabilny co do kierunku niż w sobotę. Komisja sprawnie przeprowadziła 3 wyścigi. W drugim dniu nasze dziewczyny żeglowały dobrze plasując się w każdym wyścigu w czołówce regat. Konkurencja wśród dziewcząt była bardzo wyrównana. Po czterech wyścigach 3 dziewczyny były na remisie i o miejscu na podium decydowała większa ilość lepszych miejsc. Ostatecznie Agnieszka Pawłowska zdobyła srebrny medal, wyprzedzając Pole Dzik z YKP Gdynia oraz swoja koleżankę klubową Barbarę Mindak. Złoto zdobyła po wyrównanej walce zawodniczka YK Stal Gdynia Anna Januszewska. Aleksandra Mindak była 7.

W rozgrywanych równolegle regatach o Puchar Łuczniczki Agnieszka Pawłowska zajęła 3 miejsce, Basia była 5, a Olka 18. Startowało 61 zawodników.

Sławomir Januszewski

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.