LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:00

Mistrzostwa Pomorskiego OZŻ

W sobotę i niedzielę (2-3.I.2010) LKS Charzykowy był organizatorem pierwszych w tym sezonie regat lodowych w klasie DN. Brak lodu w Charzykowach zmusił nas do skorzystania z akwenu zapasowego jakim jest Jez. Kruszyńskie k/Przymuszewa (gm. Brusy). Warunki lodowe były bardzo dobre - tafla lodu bez spękań o grubości 14 cm przykryta trzema centymetrami śniegu. Początkowo doskwierał nam brak wiatru - w pierwszym (przerwanym) wyścigu żaden z zawodników nie zmieścił się w limicie 12 min. na pokonanie jednego okrążenia. Po ok. godzinnym - jak to na lodzie - poślizgu wiatr się obudził do prędkości 4-5 m/sek. Pozwoliło to na przeprowadzenie w sobotę 5-ciu wyścigów. I na tym koniec - w niedzielę nie chciało dmuchać.

W związku z tym, w samą niedzielne południe zakończono regaty. W sumie sklasyfikowano 12 zawodników z czterech klubów (LKS, ChkŻ, Vi-King Człuchów oraz BKŻ Bydgoszcz). Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i zajęli czołowe miejsca w klasyfikacjach:

* OPEN

1. Dariusz Kosecki - LKS Charzykowy

2. Tomasz Klunder - LKS Charzykowy

3. Piotr Günther - LKS Charzykowy;

* JUNIOR

1. Tomasz Klunder - LKS Charzykowy

2. Piotr Günther - LKS Charzykowy

3. Łukasz Burglin - LKS Charzykowy.

Zwycięzców uhonorowano pucharami i dyplomami, które wręczali Ireneusz Klunder - prezes LKS, Stanisław Kunza - sędzia główny oraz Andrzej Czapiewski - sekretarz regat.

Ponadto Komisja Sędziowska wyróżniła pucharem i dyplomami najstarszego i najmłodszego zawodnika. Byli nimi Janusz Januszewski (r. 1939), drugi wśród seniorów oraz Jacek Stanisławski (r. 1994). Obaj oczywiście z LKS Charzykowy.

Dzień Pierwszy 02.01.10
Udało się nam rozegrać wszystkie 5 planowanych wyścigów chociaż pierwszy start został przerwany z powodu nie ukończenia przez zawodników okrążenia w limicie czasu.

Dzień drugi 03.01.10
Niestety pomimo najszczerszych chęci nie udało się nam rozegrać żadnego wyścigu. Pomimo iż pan Tryba mocno w to wierzył i kazał rozstawić całą trasę, ale cóż nie udało się i wyniki dnia pierwszego stały się wynikami ostatecznymi

 

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.