LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 28 lipca 2008 00:00

Złoto i tytuł Mistrzów Polski dla załogi Saturna 25!

Na rozgrywających się w dniach 24 - 27 lipca w Giżycku Mistrzostwach Polski Jachtów Kabinowych chojnicko-iławska załoga w składzie Bogusław Lunitz (LKS Charzykowy), oraz Ryszard Osmański, Leszek Pawłowski i Robert Szklanny (z Iławy) zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski w klasie T - 3.
 
Podczas regat panowały warunki wietrzne o których można marzyć przez większość sezonu.Wiatr o sile 4 do 5 B.w podmuchach sięgał 6 B. Pierwszy dzień regat zakończył się pechowo dla Naszej załogi.Na kilka minut przed startem wpadli w kępę pływającego zielska i wykonując bieg wsteczny (żeby uwolnić płetwę mieczową z kotwicy jaką holowali) pękł jak marchewka refpatent.Powrócili do portu na samym foku i dokonali niezbędnych napraw. W tym dniu odbył się tylko 1 wyścig.
W drugim dniu regat odbyły się 4 wyścigi przy kręcącym wietrze 3 do 5 B. Dyskomfort straconego dnia poprzedniego zmusił załogę do czujności. Wykorzystując wszystkie zmiany wiatru, doprowadzili łódkę do zwycięstwa w wszystkich biegach.
Trzeciego dnia 3 wyścigi- wiatr identyczny jak dnia poprzedniego, lecz jeszcze bardziej kręci. Pierwszy bieg gładko wygrany. W drugim, po kilkunastu minutach nagła zmiana kierunku- efekt górnej boi- 6 miejsce. Walka w następnych okrążeniach i "rzutem na taśmę", o 15, 20 cm zwycięstwo nad załogą płynącą identyczną łódką.Trzeci wyścig wygrany o połowę długości boku.
Po wygraniu siedmiu z dziewięciu wyścigów w niedzielę odpoczynek i kibicowanie pozostałym na wodzie załogom, które męczyły się w skwarze przy wietrze do 1 B.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.