LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

czwartek, 07 lutego 2008 00:00

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DN

W niedzielę zakończyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DN. Na starcie regat stanęło 52 zawodników z pięciu krajów (Niemcy, Holandia, Szwecja, Węgry i Polska). LKS Charzykowy reprezentowało trzech zawodników (Dariusz Kosecki, Tadeusz Gunther z synem Piotrem).
Mimo, że akwen zalewu Siemianówka jest bardzo duży, trasa regat zostałaograniczona do około 1 kilometra długości, ze względu na dużą ilość niebezpiecznych miejsc. Lód był stosunkowo chropowaty, ale bez śniegu. Wiatr raczej słaby i umiarkowany- 5-8 m/s. Komisja regatowa przeprowadziła siedem wyścigów (trzy w sobotę, cztery w niedzielę).
Burczyńscy Dariusz Kosecki
Dariusz Kosecki Flota
Michał Burczyński Michał Burczyński
Zwyciężył Michał Burczyński, drugie miejsce Adam Baranowski, trzecie Tomasz Zakrzewski. Zawodnicy latali bardzo nierówno- nikomu nie udało się wygrać więcej niż jeden wyścig. Ubiegłoroczny mistrz Europy- Andreas Bock z Niemiec zakończył rywalizację na szóstym miejscu.
Monotyp z Holandii Na trasie
Piotr Gunther Samotny Biały Żagiel
Słońce, wiatr, bojery... Tadeusz Ginter
Z zawodników LKS Charzykowy najwyżej regaty ukończył Dariusz Kosecki, który zajął 19 miejsce. Siedemnastolatek Piotr Gunther (najmłodszy zawodnik regat) uplasował się na bardzo przyzwoitej 28 pozycji (oczko niżej od Władysława Stefanowicza- mistrza świata z 1990 roku, mistrza Europy z 1987 roku). Nasz trzeci zawodnik Tadeusz Gunther został sklasyfikowany na 44 miejscu. Podczas regat odbył się Sejmik członków Stowarzyszenia Flota Polska DN podczas, którego doszło do wyboru członków władz. Do Zarządu ponownie został wybrany Dariusz Kosecki. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski to jeden z ostatnich sprawdzianów dla naszych juniorów i juniorów młodszych przed Mistrzostwami Europy Juniorów, które już od 12 lutego organizuje Flota Polska DN. Czekamy na sprzyjające warunki lodowe...

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.