LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

niedziela, 27 stycznia 2008 00:00

Piotr Gunther złoty! Tytuł obroniony!

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Okartowo 2008

Piotr Gunther obronił tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych wywalczony w ubiegłym roku w Okartowie!
Okartowo przywitało nas bardzo silnym wiatrem i deszczem. Organizator wraz z Komisją Regatową zadecydował, że ze względów bezpieczeństwa wyścigi będą się odbywały przy wietrze poniżej 10 m/s. Na otwarciu regat minutą ciszy została uczczona pamięć tragicznie poległych oficerów w katastrofie lotniczej. Komisja regatowa cały czas monitorowała siłę wiatru, który w porywach osiągał nawet 15m/s. Wiatr osłabł dopiero około godziny 14-tej. Pierwszy wyścig rozpoczął się o 14.15. Na pierwszym kółku zdecydowanie prowadził Piotr Gunther, na drugiej pozycji Miłosz Wojewski (CHKŻ), Jacek Stanisławski na bardzo wysokiej siódmej pozycji. Na metę pierwszy wpadł Piotrek, który z przewagą 200 metrów wygrał wyścig, na drugiej pozycji Miłosz Wojewski, Jacek awansował na szóstą pozycję. W drugim wyścigu wiatr miał siłę 9-10m/s. Po pierwszym okrążeniu prowadził zawodnik z Bazy Mrągowo- Kacper Olszewski, Miłosz Wojewski na drugim miejscu, Jacek Stanisławski ósmy, z tyłu został Piotrek Gunther, który był dopiero na dwunastym miejscu. Miłoszowi bardzo odpowiadały warunki wietrzne i wygrał ten wyścig, Piotr dogonił czołówkę i na mecie zameldował się na siódmym miejscu. Jacek ukończył wyścig na ósmym.
Po drugim wyścigu sędzina zadecydowała, że więcej wyścigów w dniu dzisiejszym już nie będzie. Po pierwszym dniu na prowadzeniu Miłosz Wojewski (CHKŻ Chojnice), drugie miejsce Kacper Olszewski (Baza Mrągowo), a trzecie Piotr Gunther. Na bardzo wysokim szóstym miejscu Jacek Stanisławski. Sobotni poranek, to znowu silny wiatr, spore zachmurzenie, przelotne opady. Komisja regatowa zaplanowała pięć wyścigów. Dzisiejszy dzień należał do Piotrka, który wygrał pięć wyścigów, nie pozostawił złudzeń kto jest najlepszy w kraju. Na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej spadł Miłosz Wojewski z CHKŻ (2,2,4,2,3), na trzeciej pozycji regaty zakończył Jakub Marciniak z Pałacu Młodzieży Olsztyn. Najmłodszy w
stawce zawodników Jacek Stanisławski nie sprostał starszym kolegom, oraz bardzo silnemu wiatrowi i spadł na dziewiąte miejsce.
Ostatnie wyścigi zawodnicy żeglowali w strugach ulewnego deszczu, który bardziej kojarzy się z listopadową szarugą niż regatami bojerowymi. Czołówka osiągała dzisiaj bardzo duże prędkości, czemu sprzyjał silny wiatr i szybki, gładki lód.

Dekoracji dokonał "Profesor" Piotr Burczyński- jeden z najlepszych bojerowców świata (wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy, kilkunastokrotny Mistrz Polski), ojciec Pawła i Michała Burczyńskich, którzy idą w ślady ojca i zdobywają najwyższe laury bojerowe na świecie:

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.