LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik za nocleg

Pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu

1-2 doby 80zł/osoba

3 doby 70zł/osoba

4 doby 60zł/osoba

7 i więcej dób 50zł/osoba

Pokoje z oddzielnymi łazienkami ceny od 2 osób

1-2 doby 90zł/osoba

3 doby 80zł/osoba

4 doby 70zł/osoba

7 i więcej dób 60zł/osoba

przy jednej osobie +50%

Rezerwacja pod numerem tel. 668445153

Dla grup zorganizowanych (zawodników i trenerów) na czas trwania regat na jeziorze Charzykowskim 50 zł/ os

poniedziałek, 03 września 2007 00:00

Pięć medali na Mistrzostwach Polski!

Pięć medali przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw Polski klas nieolimpijskch. Zimno, silny wiatr, awarie sprzętu, wywrotki,
towarzyszyły zawodniczkom i zawodnikom podczas czterech dni regat.

Najlepiej z naszych zawodników wypadł Tomasz Klunder z Piotrem Pestką, który zdecydowanie wygrał regaty (najgorsze miejsce w serii 11 wyścigów-5)i jednocześnie był najlepszym juniorem. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga z YKP Gdynia Radowski/Kondlewski (seniorzy), trzecie również załoga YKP Gdynia Sakai/Wantke (drudzy juniorzy). Na szóstym miejscu w klasyfikacji generalnej regaty zakończył Piotr Budrewicz z Radosławem Kołakiem- brąz w kategorii juniorów. Na dziewiątym miejscu regaty zakończyły dziewczyny- Luiza Sząszor i Natalia Szpera- zdobyły dwa medale- srebro w kategorii kobiet i srebro dla juniorek. Dla dziewczyn były to zdecydowanie za ciężkie warunki- bardzo silny i porywisty wiatr, był za trudnym przeciwnikiem dla bardzo lekkiej załogantki.

Nasza czwarta załoga Marcin Pestka i Artur Pałubicki regaty zakończyli na 24 miejscu w klasyfikacji ogólnej i na 13 jako juniorzy. W klasie ISA 407 wygrał Mateusz Wojewski z CHKŻ Chojnice, Arkadiusz Pałubicki swój występ zakończył na 12 miejscu (sklasyfikowano 19 zawodników). Arek od dwóch miesięcy żegluje na ISI-ie- jest to bardzo dobry wynik!

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.