poniedziałek, 03 września 2007 00:00

Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarski

Aktualizacja 3 września 2007 r.

Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej zakończyła regaty Martyna Dalecka, w kategorii kobiet zdecydowanie pierwsze miejsce. Monika Sząszor została sklasyfikowana na piątym miejscu- trzecim w kategorii kobiet. Martyna Dalecka dostała złoty medal w kategorii seniorek i juniorek w Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia klasy 470. TO bardzo udany występ naszej zawodniczki.


Aktualizacja 1 września 2007 r.

Dzisiaj kolejny dzień zmagań żeglarzy w MCHTŻ. W klasie 470 Martyna Dalecka nadal na trzecim miejscu i pierwszym w kategorii kobiet. Monika Sząszor, która startuje z Rosjanką Reginą Zakirową awansowały na trzecie miejsce. Na ostatnim zebraniu Zarządu Stowarzyszenia Klasy 470, ustalono, że regaty Międzynarodowy Chjnicki Tydzień Żeglarski będą traktowane jako Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy 470. Medale będą przyznawane w kliku kategoriach: młodzicy do lat 18,dziewczęta do lat 18, juniorzy do lat 21, juniorki do lat 21, seniorzy, seniorki.


W Charzykowach odbyły się dzisiaj kolejne wyścigi regat MCHTŻ. Nasza zawodniczka Martyna Dalecka, utrzymuje się na trzecim miejscu w klasyfikacji gebneralnej i pierwszym w kategorii kobiet. Monika Sząszor po dzisiejszym dniu zawodów jest na miejscu siódmym (piąte w kategorii kobiet).