LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

czwartek, 12 października 2006 00:00

Uroczystość pogrzebowa Alfonsa Pilackiego

Dzisiaj rano na wieczny spoczynek został odprowadzony ś.p. Alfons (Piotr) Pilacki. W uroczystości pogrzebowej uczestniczyły delegacje obu klubów żeglarskich z Charzyków, członkowie Zarządów, klubów, zawodnicy i zawodniczki, dzieci.

Pan Piotr na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako człowiek, który zawsze był związany z żeglarstwem, którego bezinteresowana pomoc i praca w ostatnich latach owocowała uśmiechem na twarzach naszych dzieci i zawodników.
Na zawsze będzie z nami we wspomnieniach...

Msza żałobna za ś.p Alfonsa (Piotra) Pilackiego zostanie odprawiona 13 listopada o godzinie 7.00 w Bazylice Mniejszej w Chojnicach.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.