LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

czwartek, 05 października 2006 00:00

Mistrzostwa Niemiec w klasie 420 Wismar

We wtorek odbył się finałowy wyścig i zakończenie regat. W wyścigu finałowym ściga się pierwsza dziesiątka i walczy o medale, pozostali zawodnicy od miejsca 11 płyną swój wyścig finałowy i walczą o miejsca w drugiej dziesiątce (to novum wprowadzone przez ISAF mające na celu uatrakcyjnienie żeglarstwa dla potrzeb telewizji. W wyścigu finałowym protesty są rozpatrywane bezpośrednio na wodzie przez arbitrów, a wynik punktowy zdobyty w wyścigu jest możony *2. Po wpłynięciu na metę praktycznie wiadomo jak wygląda pierwsza dziesiątka w klasyfikacji końcowej). 
Tomasz Klunder  i Piotr Pestka zajęli ostatecznie 22 miejsce, a załoga Piotr Budrewicz  z Radosławem Kołakiem 44 miejsce.
Przed naszymi zawodnikami jeszcze wyjazd na Mistrzostwa Mrągowa w przyszły weekend i ...bojery

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.