LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

poniedziałek, 04 września 2006 00:00

Złote Sząszorki, brąz Tomasz Klundera!

Zawodnicy LKS Charzykowy powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów w klasie 420, które wczoraj zakończyły się w Pucku.

W kategorii kobiet zdecydowanie zwyciężyła Luiza z Moniką Sząszor. którte wygrały pięć z dziewięciu wyścigów- w ten sposób obroniły tytuł Mistrzyń Polski z ubiegłego roku. Druga załoga damska LKS -u Natalia Szpera i Martyna Głomska (które debiutowały w regatach tej rangi), zajęły szóste miejsce.

Tomasz Klunder z Piotrem Pestką zajęli trzecie miejsce w kategorii juniorów, ulegając załodze z Bazy Mrągowo (Karol Łobacz, Paweł Ptaszyński) i załodze z "Zatoki" Puck (Monika Kondlewska, Tomasz Kondlewski). Piotrek Budrewicz z Radosławem Kołakiem zakończyli rywalizację na wysokim szóstym miejscu.

W klasyfikacji Rywalizacji Dzieci i Młodzieży w ramach programu i systemu ocen MENiS w tych regatch zdobyliśmy 39 punktów.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.