LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

wtorek, 14 marca 2006 00:00

Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy- sukces Polaków!

Wielkim i bezprecedensowym sukcesem Polskich bojerowców zakończyły się Mistrzostwa Świata w klasie DN. Po wielu perypetiach (dwukrotne zmiany miejsca rozgrywania regat) udało się rozegrać cztery finałowe wyścigi w grupie A i trzy w grupie B.
W grupie A zdecydowanie dominowali młodzi zawodnicy z Polski - zwyciężył Michał Burczyński, srebrny medal zdobył Łukasz Zakrzewski, czwarty Jakub Sznajder, szóste miejsce Grzegorz Prokopowicz.
Andrzej Dalecki wystartował tylko w pierwszym wyścigu, który odbywał się w Niemczech i zajął w nim 15 miejsce, do Szwecji Dalecki już nie pojechał.
Pozostałi zawodnicy LKS Charzykowy znaleźli się w grupie B, w którj odbyły się tylko trzy wyścigi (razem z eliminacyjnym). Trzecie miejsce zajął Ryszard Gliszczyński (5, 12, 5), Dariusz Kosecki zajął 9 miejsce (11, 5, 24). Wysokie miejsca naszych żeglarzy są dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się regatami Puchar Floty Polskiej i Pucharem Mazur.
Regaty zostały przerwane ze względu na bardzo niebezpieczne warunki- na lodzie tworzyły się szczeliny, zagrażające bezpiecznemu rozegraniu regat. Z tego względu planowane na 11-12.03 Mistrzostwa Europy nie odbyły się i aktualnym mistrzem Europy jest Michał Burczyński, który wygrał te zawody w 2005 roku.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.