LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

piątek, 10 marca 2006 00:00

Bojerowcy LKS Charzykowy na Mistrzostwach Świata i Europy

Po wtorkowej przeprowadzce  do Szwecji okazało się, że i tam nie ma możliwości przeprowadzenia regat (lód jest bardzo cienki - nawet 6 centymetrów- na tak dużą ilość zawodników jest za cieńki). Dzisiaj rano okazało się, że nawet ten cienki lód w nocy odpłynął.... i organizator zadecydował o kolejnej zmianie lokalizacji miejsca rozgrywania regat (nadal w Szwecji miejscowość Nassja)- ale tam również jest stosunkowo cienki lód. Zawodnicy czekają do jutra na kolejene decyzje. Część zniecierpliwionych zawodników z 200 osobowej grupy startujących wyjechała do domu.
Przypominam, w Mistrzostwach Świata bierze udział 17 Polaków, odbył się tylko jeden finałowy wyścig, który wygrał Michał Burczyński, drugi byl Jakub Sznajder, piąte miejsce zajął Łukasz Zakrzewski, piętnasty Andzrej Dalecki (LKS Charzykowy). Dwóch pozostałych reprezentantów LKS- walczy w grupie B (grupa "srebrna") Dariusz Kosecki zajął 5 miejsce, a Ryszard Gliszczyński 12 miejsce.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.