LKS Charzykowy

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę

Cennik usług noclegowych na rok 2020

Pokój w obsadzię 1 - 2 os. 108 zł

3 - 4 os. 180 zł

Możliwość wykupienia wyżywienia.

czwartek, 19 stycznia 2006 00:00

Pierwszy start bojerowców

W Żninie w dniach 14-15 stycznia odbyły się ogólnopolskie regaty o " Puchar Burmistrza Żnina", z LKS-u startowało ośmiu zawodnikow:
W kategorii senior (37 zawodnikow): 4 miejsce Ryszard Mrozek Gliszczyński, 6 miejsce Andrzej Dalecki, 8 miejsce Dariusz Kosecki, 10 miejsce Janusz Januszewski, 13 miejsce Tadeusz Gunther. Junior (12 zawodnikow): 3 miejsce Jakub Stanisławski. Junior młodszy (9 zawodników): 1 miejsce Tomasz Klunder, 5 miejsce Piotr Gunther.

Były to pierwsze regaty, które zostały rozegrane w tym sezonie bojerowym. W najbliższy weekend planujemy rozegrać Mistrzostwa Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego we wszystkich kategoriach wiekowych, spodziewamy sie gości z klubow z Człuchowa, z Gdańska, Poznania i Żnina.

Skomentuj

Uzupełnij pola oznaczone (*). Dozwolone jest użycie prostego kodu HTML.

Żeglarski Ludowy Klub Sportowy Charzykowy 2011.